Фільми про Літаки, авіацію і льотчиків

Протягом всієї історії людина постійно прагне в небо. Сьогодні сісти в літак і відправитися в будь-яку точку світу стало для людей звичайною справою, необхідністю в повсякденному житті.Ми зібрали в цьому розділі кращі фільми про літаки, авіацію і льотчиків у хорошій якості, список фільмів досить об'ємний, оскільки він включає в себе будь-які цікаві, видовищні стрічки, в яких присутні сталеві птахи.

Ось наприклад, бойовик «Лицарі неба». В його основі лежить досить простий сюжет, але зате він чудово поданий! Картина дивовижно красива, видовищна і реалістична. В ній розповідається про міцну справжню чоловічу дружбу двох пілотів. Інтрига закручується навколо викрадення з міжнародної виставки французького винищувача Міраж 2000. В результаті проти одного з друзів-пілотів керівництво висуває помилкові звинувачення і вносить його в чорний список. І тоді два друга беруться за розслідування всіх обставин викрадення, щоб розкрити зрадника.

В іншій не менш цікавій стрічці «Екіпаж» основні події розгорнулися на борту пасажирського авіалайнера, якому через поломку передбачався крах. Досвідченому пілотові вдалося посадити судно і врятувати десятки людей. Хеппі-енд? Пілот – герой? Життя прекрасне? Але глядачі не люблять примітивних сценаріїв. Вони хочуть, щоб було все, як у житті. Ця драма знята спеціально для них. Заслуговують особливої уваги і збірки кіно про літаки і льотчиків.

Тут представлені пізнавальні документальні стрічки, з яких Ви побачите зйомки виступів кращих вітчизняних і зарубіжних літаків на авіасалонах, побуваєте в кабіні пілота під час польоту, дізнаєтеся про винищувачі часів Другої світової війни, про те, як готують до польотів бойових льотчиків США і навіть про те, як купити літак. Якщо Вас хвилює тема безпеки авіаперевезень, то Ви дізнаєтеся про всі відомі причини катастроф повітряних суден, а також прийміть участь у розслідуванні авіакатастроф.Залишайтеся з нами! У нас можна дивитися онлайн фільми про літаки і вертольоти безкоштовно!
Фільми онлайн » Підбірки » літаки, авіацію і льотчиків

літаки, авіацію і льотчиків дивитися онлайн