Фільми онлайн » Фільми » Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017)

Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017) дивитися онлайн

Seven Sisters

Про фільм Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017) українською мовою:

У далекому майбутньому земляни переживають який пророкують багатьма вченими апокаліпсис. На планеті різко змінюється клімат, зникають рослини і тварини, що призводить до нестачі харчування. Люди починають голодувати і вмирати від виснаження, що залишилися в живих, перебувають у повному відчаї від безвиході, що відбувається. Новий уряд вирішує поглянути на цю проблему під іншим кутом і приймає єдино вірне рішення. У зв'язку з перенаселенням Землі і браку ресурсів для забезпечення нормального життя людства, подружнім парам дозволено заводити лише одну дитину. Демографічна політика поширюється на всіх без винятку. Порушення даного припису суворо карається законом. Якщо в сім'ях виявляються діти, які перевищують встановлені норми, вони вилучаються у безвідповідальних батьків і занурюються в глибокий сон. Ви можете дивитися онлайн Таємниця 7 сестер в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

У ці важкі часи в одній родині з'являються на світ одразу сім сестер-близнюків. Батько неймовірно щасливий народженню дітей і одночасно переляканий. Шістьох новонароджених, безперечно, відбере спеціальна державна служба, як тільки дізнається про їх виникнення. Батьки вирішуються на відчайдушний крок і залишають всіх дівчаток. Вони дають крихіткам імена за назвами днів тижня. Щоб приховувати від оточуючих наявність в сімействі такої великої кількості дітей, дорослі придумують цікавий спосіб обдурити суспільство. Діти з'являються на вулиці серед людей кожна відповідний її імені день тижня. Йдуть роки, підросли і дорослі дівчата, продовжують по черзі покидати стіни рідного дому по одному разу на тиждень. Але одного разу трапляється нещастя, що порушує звичний цикл існування. Понеділок безслідно зникає.

Дивитися фільм Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знімали в Румунії.
  • Фільм був знятий за 94 дні.

Дивитися фільм Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017)Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017)Сім сестер / Таємниця 7 сестер (2017)

Тайна 7 сестер (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Фільм сподобався. Кому потрібен цікавий триллер, цей фільм сподобається. Хороша гра акторів.
Зацікавила головна проблема данного фільму (сюжет). Може бути таке, що й нас таке чекає((.
Після перегляду можна зацікавитись, чи правильно мони все роблять. Так як, у них проблема перенаселеня, а це велика проблема, на яку зараз не всі звертають увагу.
Фильм впечатлил очень. Зрелищные и достаточно жестокие сцены в фильме, настолько, что рейтинг 18+ обязателен мне кажется. Отыгран актерами годно, сюжет интересный, но что-то добавить к нему сложно. Стоит посмотреть и самим порассуждать. 8 баллов как минимум yes

После просмотра остался под впечатлением. Тут должен быть рейтинг 18+ точно. Отыграли актеры хорошо, эмоционально. Сцены достаточно жестокие и хорошо сняты. Сам фильм интересен, но что либо по сюжету прокомментировать сложно, стоит его посмотреть и самим проникнуться. Моя оценка - твердая 8ка.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.