Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989)

Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989) дивитися онлайн

Indiana Jones and the Last Crusade

Про фільм Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989) українською мовою:

Після тріумфального показу перших двох фільмів «У пошуках втраченого ковчега» і «Храм долі» творці кінофільму знімають третю частину про пригоди любителя гострих відчуттів Індіани Джонса.
Будучи ключем до світового панування, Священний Грааль давно вже є предметом пошуків різних людей. Батько Індіани Джонса, Генрі Джонс-старший, все життя присвятив цьому. Напередодні початку 2-ої світової війни фашистська Німеччина активно займається пошуками втрачених слідів Грааля. Джонс-молодший отримує від бізнесмена Донована звістка, що того в руки потрапила кам'яна табличка, що зберігає відомості про місцезнаходження Священного Грааля. Ситуація складається так, що одночасно з цим в його руки потрапляє батьківський щоденник. Пошуки Грааля призводять Джонса-молодшого з друзями спочатку у Венецію, а потім на південь Туреччини, в древнє місто Александретта. Тут Джонс-молодший знаходить не тільки сліди Грааля, але і батька. Пам'ятаючи про важливість Грааля і про можливості, які отримає його власник, батько і син не дають фашистам заволодіти священною реліквією.

Дивитися фільм Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Кам'яна конструкція — храм Грааля — насправді, давнє місце в місті Петра, Йорданія.
  • Шон Коннері, який зіграв батька Індіани Джонса, старше Харісон Форд всього на 12 років.
  • Під час зйомок епізоду на дирижаблі стояла спека, що перевищує 35 градусів. Актори просто змокли, сидячи в піджаках і жилетах, але Шон Коннері не розгубився і, скориставшись тим, що в епізоді за столом було видно тільки верх акторів, зняв з себе взуття і штани, чим немало здивував всю знімальну команду. Здивований спочатку Форд, однак, теж пішов його прикладу, і епізод був знятий практично з першого дубля. Актори не збилися жодного разу, незважаючи на те, що вся знімальна команда заходилася від сміху.
  • Чоловіка по імені Федора (його зіграв Річард Янг), який надів на молодого Інді свій капелюх, на початковій стадії написання сценарію звали Абнер Рейвенвуд — за задумом так відбулася перша зустріч Індіани Джонс і батька Меріон з першого і четвертого фільмів.
  • Роль дружини Уолтера Донована, якого грає Джуліан Гловер, виконує Айла Блер, дружина актора.

Дивитися фільм Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989) в хорошій якості

Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989)Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989)Індіана Джонс і останній хрестовий похід (1989)

Индиана Джонс и последний крестовый поход (1989) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.