Джек Річер 2: Не відступай (2016)

Джек Річер 2: Не відступай (2016) дивитися онлайн

Jack Reacher: Never Go Back

Про фільм Джек Річер 2: Не відступай (2016) українською мовою:

Дії захоплюючого фільму, заснованого на романі «Ніколи не повертайся» британського письменника Лі Чайлда, який розповідає про пригоди таємного агента Джека Річера, розгортаються через чотири роки після подій, описаних в попередній картині.

Вирішивши трохи відпочити, Джек повертається в Вірджинію, де розташований його колишній підрозділ військової поліції. У свій час він був там начальником, а тепер їде туди, щоб зустрітися з чарівною Сьюзан Тернер, з якої йому не так давно доводилося разом співпрацювати. Але по прибуттю на місце, наш герой з подивом дізнається, що майор Тернер не так давно була заарештована за звинуваченням у шпигунстві. До того ж Річер самому пред'являють звинувачення у вбивстві, яке він нібито вчинив близько шістнадцяти років тому, при цьому Джек нічого не пам'ятає про цю подію.

Розуміючи, що хтось їх серйозно підставив, Джек пускається в перегони, а також починає власне розслідування, в ході якого Річер виходить на могутню злочинне угрупування, що задумала ліквідувати майора Тернер і всю її команду. До того ж, в ході своїх неймовірно небезпечних пригод, наш герой раптово дізнається, що у нього є дитина, якого він ніколи не бачив.
Джек Річер 2: Не відступай (2016)

Дивитися фільм Джек Річер 2: Не відступай (2016) в хорошій якості

Джек Річер 2: Не відступай (2016)Джек Річер 2: Не відступай (2016)Джек Річер 2: Не відступай (2016)

Джек Ричер 2: Никогда не возвращайся (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм класс як і перша частина 10 из 10

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.