Сьомий пацієнт (2016)

Сьомий пацієнт (2016) дивитися онлайн

Patient Seven

Про фільм Сьомий пацієнт (2016) українською мовою:

Фільм Сьомий пацієнт - це історія повна жахів, тому що все, що в ній розповідається, цілком могло відбуватися в реальному житті. Стіни психлікарень зберігають в собі дуже небезпечних створінь, які колись вважалися людьми. Деякі з них цілком нешкідливі, але є і ті, хто винен у десятки злочинів.
Головний герой доктор Маркус, усе своє життя вивчав науку. Він вибрав напрям психічної неврологи і домігся там високих результатів.

Бажаючи розвиватися далі, він вирішує написати книгу, в якій розкриє таємниці даної науки. Чоловік вирішує відправитися у відому псих лікарню, де знаходяться одні з найбільш небезпечних людей по всій планеті. До нього призводять шість злочинців, кожен з яких скоїв жахливе і кровожерне злочин. Маркус бере інтерв'ю у кожного пацієнта, в надії дістатися до істинних мотивів, які привели їх даними вчинків. Інтерв'ю виявляється куди більш страшним, вбивці в подробицях розкриває таємниці своїх злочинів, не соромлячись у виразах і в описі найдрібніших деталей. В ході інтерв'ю стає зрозуміло, що всіх пацієнтів з'єднує одне і те ж особа – сьомий пацієнт, який поки що є невідомим. Дізнайтеся першими, ким виявиться ця людина і яку роль він відіграє в цій історії. Досить тільки подивитись фільм онлайн сьомий пацієнт (2016) і тоді вам буде відомий фінал.

Дивитися фільм Сьомий пацієнт (2016) в хорошій якості

Сьомий пацієнт (2016)Сьомий пацієнт (2016)Сьомий пацієнт (2016)

Седьмой пациент (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.