Відповідь (2015) дивитися онлайн

The Answer

Про фільм Відповідь (2015) українською мовою:

Звичайний замкнутий хлопець ні сном ні духом не відає про таємницю свого народження. Сам він знає про своє походження лише те, що йому розповіли, ходить в офіс на роботу і зустрічається з люблячою дівчиною. Але у один нічим не примітний день йому передають лист від матері, яка померла двадцять років тому. З цього самого моменту для них з подругою починаються справжні випробування. Невідомі вламуються у будинок головного героя і перевертають в ньому догори дном. Але що вони шукають в квартирі, де немає нічого цінного? Чому вони полюють на хлопця?

Він відправляється в подорож, сподіваючись з допомогою архівів і своєї вірної подруги відкрити істину про своїх батьків. У бібліотеці їх знову застають зненацька, проте з кожним новим нападом, після якого парочці вдається вислизнути від зловмисників, головний герой підступає на крок ближче до набуття сили. Але чи готовий він до неї? У ньому прокидається дар неймовірній швидкості – швидкості його реакції можна тільки позаздрити.
Але чи допоможе йому ця здатність вберегти свою дівчину і свою власну життя? Або, навпаки, підставить їх прямо під удар?
Відповідь (2015)

У головних ролях

Дивитися фільм Відповідь (2015) в хорошій якості

Відповідь (2015)Відповідь (2015)Відповідь (2015)

Ответ (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.