Мобільник (2016) дивитися онлайн

Cell

Про фільм Мобільник (2016) українською мовою:

«Мобільник» – фільм, заснований на романі Стівена Кінга. Мова піде про поступово поширюється хвороби, яка охопила весь світ і перетворила звичайних жителів Землі в справжніх зомбі, безумців, що нападають на живих людей. У практично кожного мешканця на Землі в сучасному світі є власний мобільний телефон, який і стає причиною зараження. Будь-яка людина, який підносив до свого вуха стільниковий, захворів. Генезис захворювання так і не зрозумілий. Лише спостерігачі, які стали очевидцями неймовірних подій, здогадалися, що хворіють люди після того, як відповідають на дзвінок. Головний герой, юний художник по імені Клайтон, разом з незнайомцем Томом опиняється в самому епіцентрі кривавих подій. До них приєднується і маленька дівчинка, на очах якої мати стала одним з цих божевільних монстрів.

Вони в паніці змушені ховатися. Пізніше вони знаходять таких «нормальних людей», які остерігалися брати трубку. Тепер компанія змушена якось виживати, адже інакше натовп заражених просто поглине їх...
Є ватажки у них? Чи перетворяться колишні люди в тварин? І, врешті-решт, зможе жменю живих і адекватних людей відновити всі? Всупереч перешкодам, страху і очевидним небезпекам, компанія буде рухатися до своєї мети, і намагатися знищити ворогів.
Мобільник (2016)

Дивитися фільм Мобільник (2016) в хорошій якості

Мобільник (2016)Мобільник (2016)Мобільник (2016)

Мобильник (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.