Команда знищити (2016)

Команда знищити (2016) дивитися онлайн

Kill Command

Про фільм Команда знищити (2016) українською мовою:

В недалекому майбутньому загін добре підготовлених військових, очолюваний безстрашним капітаном Бьюксом, відправляється на навчання. Герої повинні провести два дні на віддаленому острові, є випробувальним полігоном, де і будуть проходити напружені бойові навчання. Разом з солдатами на острів відправляється і технік Кетрін Міллс, яка працює у великій військової компанії і повинна оцінити підготовку загону і проконтролювати випробування. Ніхто й припустити не міг, що чергові навчання можуть повністю вийти з-під контролю, і героям належить битися за своє життя.

Герої прибувають на острів, і спочатку все йде добре. Б'юкс разом зі своїми людьми проводить кілька тренувань наближених до бойових умов, а в цей час Кетрін зауважує, що на острові відбувається щось дивне. Після загадкової смерті одного з членів загону, стає зрозуміло, що це вже не навчання, а реальні бої. Вся роботизована техніка, яка знаходиться на полігоні, повністю виходить з-під контролю, починає автономно працювати і відкриває полювання на солдатів. Тепер капітанові Бьюксу, Кетрін і іншим членам групи належить дати бій смертоносної техніці, зрозуміти, що ж насправді відбувається і знайти можливість вибратися з острова.
Команда знищити (2016)

Дивитися фільм Команда знищити (2016) в хорошій якості

Команда знищити (2016)Команда знищити (2016)Команда знищити (2016)

Команда уничтожить (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Саша
  • 10 грудня 2016 19:42
  • 0
Первое мнение которые складывается во время просмотра — а в чем особенность этого специального отряда военных? Дальше долгое время постигает понимание, а что же на самом деле произошло? Был ли это переворот машин, или быть может просто один супер умный робот решил эволюционировать? К тому же есть лихие правительственные проекты, которые также отмечаются коварностью.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.