Крива лінія (2015)

Крива лінія (2015) дивитися онлайн

Curve

Про фільм Крива лінія (2015) українською мовою:

В самоті Мелорі їде за кермом позашляховика, переганяючи його з Лос-Анджелеса в Денвер. З'являється час подумати про майбутнє: майбутній, через пару тижнів, весілля, поїздки в Італію на медовий місяць. Дівчину починають долати сумніви, після виявлення в машині порнобуклетов з азиатками.

До того ж в дорозі, вона отримує голосове повідомлення від нареченого Марення. У повідомленні він розповідає, як їй вдячний, любить і що медовий місяць відкладається. Після такого повідомлення, засмучена дівчина звертає з прямої дороги на Денвер. Мальовничий каньйон здається їй хорошим місцем, щоб привести думки в порядок до зустрічі з Маренням.

Пустельна дорога оточена мальовничими місцями, в салоні лунають пісні, підібраного сестрою, міксу. Раптово машина глохне. Проходить повз хлопець пропонує допомогу і запускає двигун. Приємний чоловік симпатичною зовнішності викликає довіру, і Мел пропонує його підвести.

Крістіан спочатку відмовляється, але потім сідає в машину. В дорозі з'ясовується, що супутник не такий приємний співрозмовник. Мелорі вимагає, щоб він вийшов, але тепер вона стає заручницею, Крістіан дістав ніж і зажадав їхати до покинутого готелю. Помітивши що, він не пристебнув ремінь, Мел у відчайдушній спробі звільниться, направляє машину в кювет.
Крива лінія (2015)

Дивитися фільм Крива лінія (2015) в хорошій якості

Крива лінія (2015)Крива лінія (2015)Крива лінія (2015)

Кривая линия (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.