Клан Сопрано (1 сезон) (1999)

Клан Сопрано (1 сезон) (1999) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Клан Сопрано (1 сезон) (1999)
22 жовтня 2019

Про серіал Клан Сопрано (1 сезон) (1999) українською мовою:

Серіал "Клан Сопрано" нагадає всіма улюблений фільм 70-ті років "Хрещений батько". Сюжетом цього серіалу також стало життя мафіозної сім'ї (всі персонажі вигадані ), інтриги всередині клану, суперництво між лідерами інших угруповань ,війна за статус батька родини.. Але крім мафіозної сім'ї, в серіалі добре висвітлили головного героя як просту людину, яка має звичайну сім'ю, проблеми зі здоров'ям, нерозуміння з дітьми і з владною матір'ю.

Перший сезон знайомить нас з усіма учасниками серіалу, з членами як справжньої сім'ї і дітей, так і з членами мафіозного клану. У Тоні Сопрано проблеми зі здоров'ям,після обстеження у лікарні з'ясовується що йому потрібна допомога психотерапевта. Непросте життя у мафіозі, особливо якщо немає підтримки з боку сім'ї. Навіть матір Тоні, завжди незадоволена вчинками та життям сина,і це впливає на його стан ще сильніше. А скористатися допомогою психотерапевта він не може, адже для лікування потрібно розповісти свої проблеми, своє життя. Як би відреагував психотерапевт на розповідь такого пацієнта, голову мафіозної сім'ї Сопрано ? Можливо, психотерапевту навіть довелося б подзвонити в міліцію, за законом не всі секрети вони можуть зберігати.

Коли старий батько сім'ї, Джекі Апріл, вмирає, в клані розгортається справжня війна за владу. Брат померлого вважає тільки себе гідним цього місця, хоча за фактом справжнім главою сім'ї залишається Екли ДиМео , і тільки після його смерті Тоні став повноправним батьком клану Сопрано. Тоні не раз намагаються вбити, підставити, використати улюбленого ним племінника щоб нашкодити грізному мафіозі.. Але, як справжній батько мафіозного клану,Тоні грізний і невблаганний, розправа над ворогами не змушує себе чекати.

Втомившись від вічного невдоволення матері,Тоні помістив її проти її волі в будинок престарілих, де ще кілька глав інших сімей помістили і своїх батьків, і,відвідуючи їх заодно проводять збори. Там і закручується черговий лихий сюжет розборок ,матері стає погано, а Тоні отримує лише кілька ударів.

Фільм містить безліч сцен насильства, жорстокості і вбивств, фільм дозволений до перегляду категорії від 18-ти і старше. У серіалі також зустрічаються сцени вживання наркотиків і нецензурна лайка.

Оригінал: The Sopranos
Жанр: трилери, драми, кримінальні
Країна: США
Вийшов: 1999

Режисер: Тімоті Ван Паттен, Джон Паттерсон, Аллен Култер
Ролі: Джеймс Гандольфіні, Еді Фалько, Джемі-Лінн Сиглер, Майкл Імперіолі, Лоррейн Бракко, Тоні Сирико, Роберт Айлер, Стів Ван Зандт, Домінік Кьянезе, Аїда Туртурро

Дивитися серіал Клан Сопрано (1 сезон) (1999) в хорошій якості

Клан Сопрано (1 сезон) (1999)Клан Сопрано (1 сезон) (1999)Клан Сопрано (1 сезон) (1999)

Клан Сопрано (1 сезон) (1999) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.