Король говорить! (2010) дивитися онлайн

The King's Speech

Про фільм Король говорить! (2010) українською мовою:

У Берті - сина короля Британії - проблеми з промовою: молода людина сильно заїкається, і коли батько доручає йому публічний виступ на імперській виставці, воно закінчується повним провалом. Протягом дев'яти довгих років Альберт герцог Йоркський намагається позбутися від заїкання, але численні логопеди лише мучать чоловіка, а їх заняття не приносять жодного полегшення. Одного разу герцог трохи не гине під час вправи з кульками в роті: в серцях він клянеться дружині Єлизаветі, що більше ніколи і ні за що не піде до лікаря. Розуміючи, що чоловік приречений на публічність вже по статусу свого народження, жінка під чужим ім'ям звертається до фахівця на прізвище Лог, який користується нетрадиційними методами лікування заїкання. Привести до лікаря Альберта коштувало Єлизаветі довгих умовлянь, але візит все ж відбувся. Першим завданням було читання монологу з «Гамлета», але не звичайним способом, а зі спеціальними навушниками - пацієнт не чув свого голосу. Берті з песимізмом поставився до експерименту, але був вражений, прослухавши подаровану йому на прощання запис уроку: на фонограмі не виявилося жодної запинки. Герцог сам приходить до Балці, і вони починають заняття, що дають швидкий прогрес. Незабаром старий король вмирає, і монархом стає старший брат Альберта - Девід, що не користується у підданих популярністю через роман із заміжньою жінкою. Кращий варіант не упустити престиж монархії - відректися від престолу на користь Альберта. Але чи готовий той без запинки, чітко і виразно виголосити промову під час коронації?

Дивитися фільм Король говорить! (2010) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Король говорить! (2010)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Гай Пірс грає Едуарда VIII - старшого брата короля Георга VI (Колін Ферт). Насправді Пірс на 7 років молодше Коліна Ферта.
  • Король Георг VI помер від коронарного тромбозу в 1952 році.
  • Єлизавета Боуз-Лайон (дружина короля Георга VI) пережила його на 50 років і увійшла в історію під ім'ям Корольова- мати (Queen Mother).
  • у фільмі Лайонел розповідає, що його батько був пивоваром, але насправді в реальному житті він був клерком. А дідусь Лайонела якраз таки був пивоваром.
  • Насправді Вестмінстерське Абатство знімали в Соборі Або, а всередині Ланкастер-хауса, розкішного будинку в Лондоні, знімали інтер'єри Букінгемського палацу.

Дивитися фільм Король говорить! (2010) в хорошій якості

Король говорить! (2010)Король говорить! (2010)Король говорить! (2010)Король говорить! (2010)Король говорить! (2010)Король говорить! (2010)

Король говорит! (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.