Інтерни (10 сезон) (2014) дивитися онлайн

Інтерни (10 сезон) (2014)
6.04.2014

Про серіал Інтерни (10 сезон) (2014) українською мовою:

Крім життєвих негараздів, які мали місце бути і в попередньому сезоні, проблем героям додають і пацієнти з унікальними захворювання, про способи лікування яких навіть досвідчені фахівці не знають. Багато шанувальників серіалу Інтерни називають цей серіал одним з кращих в комедійному жанрі, знятих російськими фахівцями в області кінематографа. І в якійсь мірі така думка має право на існування, так як з перших серій, показаних на телебаченні, виднілася перспектива цього проекту в плані отримання багатьох кінематографічних нагород.

Багато критиків вважають сюжет серіалу Інтерни неоригінальним. З цим можна погодитися, так як багато сюжетні елементи були режисерами запозичені з серіалу Клініка. Але які б недоліки не мав цей проект, якість гумору, що є основною характеристикою комедійного серіалу, знаходиться на дуже високому рівні.Як головні, так і другорядні герої, є харизматичними людьми, від яких то і справа очікуєш дурної витівки. Те, що актори, які зіграли у серіалі Інтерни, які стали народними улюбленцями і зірками говорить про те, що цей комедійний проект займає почесне місце серед вітчизняних ситкомів.

Глядача ж багатосерійний проект Інтерни (10 сезон) може навчити правильного ставлення до життя і роботи. Режисер цим серіалом показує глядачеві, що кмітливість, гумор і невимушеність - якості людини, які допоможуть знайти правильне рішення в складних робочих ситуаціях.

"Більше інтернів!"

Країна: Росія
Повна назва: Інтерни (10 сезон)
Виробництво: ТНТ
Дата виходу: 3 лютого 2014

У ролях: Іван Охлобистін, Ілля Глинников, Олександр Ільїн мл, Вадим Демчог, Світлана Каминіна, Світлана Пермякова, Один Ланд Байрон, Тетяна Лянник
Режисер: Максим Пежемський
Жанр серіалу: комедія, вітчизняний
Тривалість: ~25 хв / серія
Читати повністю
Згорнути опис

Интерны (10 сезон) (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Для всіх шанувальнів даної кінострічки пропонуємо переглянути декілька кадрів із кіно Інтерни (10 сезон) (2014) онлайн безплатно, після перегляду всіх фото Ви зможете зробити свій вибір чи дивитися кіно онлайн, чи ні. Нижче Ви побачите плеєр за допомогою якого трансюється фільм, обирайте який плєєр вам більше сподобався, натискайте плей та насолоджуйтесь переглядом.
 • UA
 • RU
 • Трейлер
Якщо Ви подивилися фільм онлайн Інтерни (10 сезон) (2014), то ми просимо Вас залишити відгук про фільм і поставити оцінку, таким чином Ви допоможете іншим користувачам визначиться з вибором фільму для перегляду

УВАГА Немає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry