Велика краса (2013)

Велика краса (2013) дивитися онлайн

Велика краса (2013)
23.12.2013

Про фільм Велика краса (2013) українською мовою:

Джепа Гамбарделла, герою трагікомедії Велика краса, 65 років, він досить бадьорий, самовпевнений і прагматичний. Як хороший журналіст і літератор, він знає толк в мистецтві, людях і сучасного життя. Головна мета відвідування Рима - нові емоції і сюжети, для написання нової книги. Одного разу, в молодості він написав один роман, став популярним, але при цьому більше не видавався. Приїхавши у вічний Рим, він насолоджується його богемним життям: випивка, ресторани, жінчині, але для нього це всього лише фарс, і справжнього задоволення він не отримує. Все це виглядає пішло і убого, суспільство споживання, перейшло всі рамки, моральні підвалини підірвані на корені. Сьогодні Рим - Вавилон нашого часу, де кожен не цінує головного, ще більше занурюючи в пороках і ненормальних відносинах.

Особливу увагу у фільмі Велика краса приділяється занепаду сучасного мистецтва. У протиставлення ставитися велич Риму, його екстер'єрів, видів і терас. Весь фільм - це контраст: краси і потворності, любові і тривіальним відносинам. Головний герой на собі відчув мінливості цього життя, коли очікуючи приходу музи, попусту витрачав свій час. Тепер він став дивитися на все своє життя з долею іронії й абсурду, горюю по одній єдиній жінці. Всі переплітається в абсолютно скептичну картину, де з усього прекрасного залишився тільки Рим.

Велика краса (2013) - драма про справжню аморальності і моральному занепаді цивілізації у вічно живому і квітучому місті - Римі. Основний ідейний конфлікт фільму полягає в зіставлення справжнього і порожнього, справжнього життя або її вульгарних відгомонів. Тут, як не можна до речі, тонко і їдко просочуються коментарі головного героя, який дивиться на суспільство, яке морально деградує. Але автор дарує надію, яку символізують фламінго на балконі у Джепа.

Країна: Італія, Франція
Повна назва: Велика краса / La grande bellezza
Дата виходу фільму: 21 травня 2013
Прем'єра фільму в РФ: 10 жовтня 2013
Дата виходу на DVD: 16 грудня 2013

У ролях: Тоні Сервілло, Карло Вердоне, Сабріна Феріллі, Карло Буччіроссо, Яя Форте, Памела Віллорезі, Галатея Ранци, Франко Граціозі, Джорджо Пазотто, Массімо Пополіціо
Режисер: Паоло Соррентіно
Жанр: драма, комедія
Бюджет: € 9200000
Тривалість: 142 хв / 2:22
Читати повністю
Згорнути опис

смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Для всіх шанувальнів даної кінострічки пропонуємо переглянути декілька кадрів із кіно Велика краса (2013) онлайн безплатно, після перегляду всіх фото Ви зможете зробити свій вибір чи дивитися кіно онлайн, чи ні. Нижче Ви побачите плеєр за допомогою якого трансюється фільм, обирайте який плєєр вам більше сподобався, натискайте плей та насолоджуйтесь переглядом.
 • RU
 • Трейлер
Якщо Ви подивилися фільм онлайн Велика краса (2013), то ми просимо Вас залишити відгук про фільм і поставити оцінку, таким чином Ви допоможете іншим користувачам визначиться з вибором фільму для перегляду

УВАГА Немає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry